Strona głównaWiadomościAktualizacja Windows 10 - Creator Update - jest już do pobrania. ...

Aktualizacja Windows 10 – Creator Update – jest już do pobrania.

Creators Update wprowadzi szereg zmian dotyczących bezpieczeństwa, prywatności oraz kilka niedostępnych wcześniej funkcji. Kto jest ciekaw ile serca Microsoft włożył w ulepszenie swojego systemu, może dokonać ręcznej aktualizacji Windows 10 już w chwili odczytywania newsa 

Choć oficjalna premiera nowych funkcji systemu operacyjnego Windows 10 nastąpi w przeciagu kilku nadchodzacych dni, to bardziej nadpobuldiwi mogą już teraz sprawdzić, jakie udoskonalenia przygotowali dla swoich użytkowników inżynierowie Microsoftu. Jeśli się skusicie, na wszelki wypadek dokonajcie kopii zapasowej systemu lub stwórzcie punkt przywracania.

Aktualizację można przeprowadzić na dwa sposoby. Instalując Media Creation Tool lub poprzez opcję Zaktualizuj Teraz znajdującą się w oknie Update’u systemu Windows 10. Nie będzie zbyt trudno, o ile zastosujecie się do prostej instrukcji.

Wpierw należy odpalić przeglądarkę internetową, a następnie wybrać się na stronę Microsoftu https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10 i skierowac mychę w rejon opcji „Zaktualizuj teraz”. Przygotujmy się na to, że potrwa to dłużej niż chwilę. Kilka godzin bezpowrotnie przepadnie z naszego życią, toteż przeczytanie kilku stron zakurzonej książki lub wyjście na spacer będzie lepsze niż wpatrywanie się w ekran. 

Druga metoda wymaga więcej klikania, ale w podobnym odstępie czasu wykona modernizację oprogramowania. Z poziomu tej samej strony należy kliknąć na opcję „Pobierz narzędzie”, po czym uruchomić instalator, przebrnąć przez regulamin i wyświetlające się kolejno okna. Na samym końcu pojawi się zapytanie o chęć rozpoczęcia aktualizacji.

 

źródło: windowslatest.com, microsoft.com   

Źródło: microsoft.com, windowslatest.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię