Strona głównaWiadomościOdpalamy serwery Quake: Champions! Dziś rozpoczynają się beta testy

Odpalamy serwery Quake: Champions! Dziś rozpoczynają się beta testy

Areny nowego Quake zostaną otwarte lada chwila. Czas zdecydować, którym czempionem będzie fragować najprzyjemniej

Na stronie quake.bethesda.net odkryto już sporo grywalnych postaci. Wśród nich znaleźli się: żołnierz piechoty kosmicznej, jaszczurka z niewyparzonym językiem, kobiety z dużymi „karabinami” czy też futurystyczna maszyna. Każdy z czempionów ma mieć unikalne predyspozycje do zabijania.

Do tej pory światło dzienne ujrzało 9 bohaterów. Najnowszym nabytkiem jest najemniczka Slash (na zdjęciu powyżej). Będzie poruszać się na rolkach, pozostawiając za soba śmiercionośną Ścieżkę Plazmy. Ponadto w garniturze jej umiejętności znajdziemy Ślizg z kucnięcia, który wykorzystać można w trakcie jazdy na ekstranowoczesnych rolkach. Nie spowalnia to szybkości poruszania się i ponadto będzie utrudniać celowanie przeciwnikom.

Wybór konkretnego profilu czempiona wiązać się będzie z indywidualnym poziomem paska zdrowia, wytrzymałości pancerza, a także z dynamizmem ruchu po arenie walki. Brać pod uwagę należy również ich umiejetności stanowiące jednocześnie o sile i słabościach. Tu np. Galaktyczny Watażka (Scalebearer) uruchamiając Byczą Szarżę staje się odporniejszy na obrażenia, ale jednocześnie traci swój pierwotny pęd.

Arsenał mozliwości czempionów jest mocno selektywny, toteż warto zapoznać się ze wszystkimi, by dobrać najbardziej odpowiedniego wojownika w stosunku do swojego stylu gry i poziomu gamingowej agresji. Igrzyska śmierci czas zacząć! 

Źródło: gamespot.com, quake.bethesda.net

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię