Strona głównaWiadomościAlan Wake 2: Premiera DLC Night Springs, będzie też wersja pudełkowa

Alan Wake 2: Premiera DLC Night Springs, będzie też wersja pudełkowa

Już dzisiaj premiera DLC do Alan Wake 2, Night Springs. Wersja fizyczna gry zostanie wydana jeszcze w tym roku. W DLC zobaczymy znanych bohaterów: Jesse Faden, Shawn Ashmore i Rose the Waitress!

Jeszcze w tym roku główna gra doczeka się wersji fizycznej – po krytyce wcześniejszej decyzji Remedy o wprowadzeniu wyłącznie wersji cyfrowej. Szef Remedy, Sam Lake, potwierdził tę wiadomość wczoraj wieczorem podczas Summer Game Fest 2024 i wyjaśnił, co przyniesie Night Springs. To przede wszystkim trzy opowieści Co by było, gdyby z udziałem znanych postaci. Takie podejście pozwoliło deweloperom rozwinąć skrzydła i puścić wodzę fantazji.

Te trzy historie będą dotyczyć największej fanki Alana Wake’a, Rose the Waitress, aktora Shawna Ashmore’a oraz Jesse Faden z gry Control, co jest ciekawym crossoverem od Remedy.

Jeśli chodzi o wersje fizyczne gry, dostępna będzie wersja Deluxe Edition za 80 dolarów, która ukaże się 22 października. Zawiera ona grę, dodatkowe przedmioty, przepustkę rozszerzeń i kod cyfrowy do Alan Wake Remastered. Bardziej ekskluzywna edycja kolekcjonerska pojawi się w listopadzie w cenie 200 dolarów i będzie zawierać fizyczne przedmioty kolekcjonerskie, w tym działającą replikę lampy Angel Lamp.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię