Strona głównaGryAktualnościKingdom Come: Deliverance 2 – nowy zwiastun zdradza sporo mechanik rozgrywki

Kingdom Come: Deliverance 2 – nowy zwiastun zdradza sporo mechanik rozgrywki

Podczas wczorajszego Summer Game Rest 2024 Warhorse Studios zaprezentowało nowy materiał z nadchodzącego Kingdom Come: Deliverance 2. Szczegóły poniżej.

W kwietniu tego roku ekipa Wargorse Studios oficjalnie potwierdziła, że trwają prace nad Kingdom Come: Deliverance 2. Od tego momentu co jakiś czas, deweloperzy częstują graczy kolejnymi informacjami na temat gry. Jedną z ostatnich ciekawostek jest sposób budowania przeszłości gracza, w czasie rozgrywki, podobnie jak miało to miejsce w South Park: The Fractured But Whole. Sama fabuła zapowiada się wyśmienicie, przynajmniej tak mogliśmy wywnioskować już po pierwszym zwiastunie.

Teraz dostaliśmy jeszcze więcej elementów rozgrywki, dzięki nowemu zwiastunowi. Główny bohater Henryk znowu będzie zajmował się kowalstwem, ale zaliczy też odsiadkę w dybach. To nie powstrzyma go jednak przed staniem się rycerzem i wzięciem udziału w oblężeniu zamku. Warto zwrócić uwagę na piękne widoki ze świata gry. Jak czytamy w opisie gry:

    Kingdom Come: Deliverance II to ekscytująca gra RPG akcji rozgrywająca się pośród chaosu wojny domowej w piętnastowiecznych Czechach.

Wcielasz się w Henryka ze Skalicy – zwykłego człowieka dokonującego niezwykłych czynów – uwikłanego w porywającą opowieść o zemście, zdradzie i niesamowitych odkryciach. Wyrusz w epicką podróż „ze skromnej kuźni do królewskiego dworu”, poszukując sensu w tym pięknym, aczkolwiek brutalnym średniowiecznym świecie.

Kingdom Come: Deliverance 2 trafi na PC, PS5, Xbox Series jeszcze w tym roku. Jak na razie dokładna data premiery nie została określona.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię