Strona głównaGryAktualnościAmbitne MMORPG Albion Online dostępne za darmo

Ambitne MMORPG Albion Online dostępne za darmo

Albion Online to bardzo ambitne MMORPG, które do tej pory było płatne. Jednak niemieckie studio Sandbox Interactive już jakiś czas temu zapowiedziało, że produkcja przejdzie na model free-to-play i teraz z tych słów się wywiązuje.

Albion Online właśnie przeszło na model free-to-play, co oznacza, że w MMORPG możecie zagrać całkowicie za darmo. Oczywiście nie oznacza to, że w grze nie ma żadnych opłat. Produkcja nadal pozwala na wykupienie abonamentu premium, który daje wiele dodatkowych korzyści, np. bonusy do zdobywanej sławy i łupów. W produkcji dostępne są także jednorazowe mikropłatności, dzięki którym twórcy chcą zarabiać na grze. Jednak korzystanie z nich jest w pełni dobrowolne i można się bawić bez wydawania prawdziwych pieniędzy.

Zobacz: Wiedźmin 3 – nowe narzędzie pozwala tworzyć własne misje fabularne

A czym jest Albion Online? To dość ambitne MMORPG, w którym świat kształtowany jest przez samych graczy i ich poczynania. Mamy możliwość między innymi tworzenia przedmiotów, a nawet budowania całych miast. Pod względem fabularnym mamy do czynienia z zaginioną wyspą, która po wielu wiekach nieobecności wyłania się z głębin. To sprawia, że wielu żadnych przygód odkrywców rusza na tytułowy Albion. Gracz jest jednym z nich.

Zobacz: EA podgrzewa atmosferę przed oficjalną prezentacją Jedi: the Fallen Order

Gra w dużej mierze opiera się na potyczkach PvP i zdobywaniu terytoriów. Jest to wymagane do zakładania swoich osad i miast, które z kolei pozwalają na zdobywanie surowców i złota. Gra jest dostępna na PC-tach, a także urządzeniach mobilnych z Androidem oraz iOS.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię