Strona głównaGryAktualnościAlone in the Dark – zobacz najnowszy zwiatun

Alone in the Dark – zobacz najnowszy zwiatun

Do sieci trafił nowy zwiastun Alone in the Dark. Zobaczymy w nim kim jest Mroczny Człowiek.

Na temat Alone in the Dark wiemy już, że żeby poczuć klimat gry i poznać fabułę, grę będzie trzeba przejść dwukrotnie. Maja pojawić się także dwa tryby graficzne na konsolach. Teraz twórcy udostępnili nowy trailer, w którym przedstawiają Mrocznego Człowieka (nie mylić z Człowiekiem Widmo).

Najnowsza odsłona Alone in the Dark będzie rebotem tej kultowej serii zapoczątkowanej w 1992 roku. Jak czytamy w opisie gry na Steam:

Wujek Emily Hartwood zaginął głęboko na południu w latach 20. XX wieku. Wraz z prywatnym detektywem Edwardem Carnbym, Emily wyrusza w podróż do dworu Derceto, domu dla umysłowo chorych, gdzie ukrywa się coś nieokreślonego. Spotkasz tam dziwnych mieszkańców, koszmarne krainy, niebezpieczne potwory i ostatecznie odkryjesz spisek rodzącego się zła. Gdzieś pomiędzy rzeczywistością, tajemnicą i szaleństwem czeka na ciebie przygoda, która zakwestionuje twoje dotychczasowe przekonania. Komu możesz zaufać, w co uwierzysz i co zrobisz dalej?

Premiera gry zapowiedziana jest na PC, PS5 i Xbox Series X/S na 25 października tego roku. Gra będzie dostępna w polskiej wersji kinowej (napisy).

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię