Strona głównaGryWargaming – 25 lat działalności na rynku gier

Wargaming – 25 lat działalności na rynku gier

Wargaming obchodzi właśnie 25. Lecie swojej działalności. Firma powstała w 1998 roku i od tamtego momentu wydała ponad 20 gier na wszystkich kluczowych platformach. Z okazji urodzin deweloperzy przygotowali kilka niespodzianek.

Już od dzisiaj gracze na Steam mogą korzystać z ograniczonych czasowo promocji, w tym darmowych rocznicowych DLC we flagowych grach Wargaming. Wśród nich znalazła się także gigantyczna, multiproduktowa paczka urodzinowa WG24 4w1, zwierająca potężne pojazdy, dni konta premium oraz elementy personalizacji. Wszystko w ramach 90% przeceny.

Gracze mogą liczyć także na 70% zniżkę w rocznicowej paczce World of Tanks i World of Warships. Szczegóły oferty poznacie wchodząc TUTAJ.

To nie wszystko, w samych grach czeka na nas szereg jubileuszowych atrakcji. Gracze World of Tanks PC mogą wziąć udział w wydarzeniu z okazji 25. rocznicy studia, aby zdobyć walutę, różnego rodzaju materiały bojowe, malowanie pancerza, emblematy, dzień konta premium i wiele więcej. Z kolei kapitanowie World of Warships będą mogli zdobyć walutowe bonusy, flagi i inne podarunki przez udział w serii specjalnych misji. World of Tanks Blitz zaoferuje misję „Wargaming kończy 25 lat!”, wprowadzającą rocznicowego awatara jako jedną z nagród. W końcu, World of Warplanes zaprezentuje serię misji bojowych, które wprowadzą do gry wyjątkowe nagrody i unikalny emblemat.

Jak podkreśla Wiktor Kisły, CEO Wargaming:

W roku 1998, nie mógłbym sobie wyobrazić, że z niewielkiej grup przyjaciół zjednoczonych w miłości do tworzenia gier wideo, urośniemy do firmy odnoszącej sukcesy na całym świecie. Dzisiaj świętujemy nie tylko nasze osiągnięcia, ale także wspólną drogę poprzez branżę gier wideo, naszych utalentowanych pracowników i pełnych pasji graczy. Przed nami nowy rozdział, w którym w dalszym ciągu będziemy tworzyć niezapomniane doświadczenia dla graczy z całego globu. Wszystkiego najlepszego, Wargaming!”.

Z okazji 25. rocznicy, studio kontynuuje także swoje nieprzerwane wsparcie dla obywateli Ukrainy, przekazując kwotę 250 000 USD (ok. 1 000 000 PLN) fundacji United24, oficjalnej platformie do zbiórek publicznych dla Ukrainy. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego i pomoc ludziom dotkniętym przez wojnę na terytorium Ukrainy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię