Strona głównaGryAktualnościAmazon uruchomił transfer pomiędzy serwerami w New World

Amazon uruchomił transfer pomiędzy serwerami w New World

Długo czekaliśmy na ten moment, ale obietnice wreszcie stały się rzeczywistością. Fani New World mogą przenieść swoją postać na inny serwer.

Transfer pomiędzy serwerami był jednym z najgłośniejszych tematów w społeczności New World. Gra przyciągnęła do siebie mnóstwo ludzi w pierwszym tygodniu, którzy szybko zaczęli uciekać na mniejsze serwery, żeby nie stać w kolejkach.

Zobacz: Riders Republic będzie dostępne za darmo przez tydzień

Teraz sytuacja zaczyna się jednak powoli uspokajać i gracze chcą zagrać na popularnych serwerach, gdzie walka między frakcjami jest bardziej zorganizowana. Razem z aktualizacją 1.0.3 Amazon wprowadził możliwość przenoszenia postaci na inny serwer.

Co więcej, w przyszłości ma też pojawić się opcja przeniesienia postaci pomiędzy regionami. Mimo gwarancji, że będzie to możliwe, Amazon później zmienił zdanie, wywołując frustrację w bardzo wielu graczach. Teraz okazuje się najwyraźniej, że znajdzie się rozwiązanie tego tematu. Na razie postać można jednak przenosić wyłącznie pomiędzy serwerami tego samego regionu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię