Strona głównaGryAmazon zdradził datę premiery i cenę Cyberpunk 2077?

Amazon zdradził datę premiery i cenę Cyberpunk 2077?

CD Projekt Red z wielką ostrożnością buduje napięcie wokół swojej najnowszej gry. Dlatego nie chce się wierzyć, że Amazon postanowił zniszczyć ich cały misterny plan.

Gdy tylko pojawi się w artykule wzmianka o Cyberpunk 2077 nagle świat gamingu drży w posadach, a studio CD Projekt rośnie w oczach, wzbogacając się o kolejne miliony, choćby dzięki wiadomości składającej się dosłownie z kilku znaków. Jednak nie ma się co dziwić, bowiem mowa o deweloperze, który stworzył kanoniczną serię gier RPG, która w niedalekiej przyszłości może zostać rozszerzona o nowe części.

Stąd też twórcy wyrobili sobie właściwą pozycję w branży i każda informacja o ich najnowszych projektach wywołuje burzę wśród milionów graczy, ale też na giełdzie. Najlepszym przykładem synergii oddziaływania materiałów z gry na wartość akcji firmy był trailer Cyberpunk 2077 zaprezentowany na targach E3.

Następujące po nim newsy łykaliśmy niczym zakazane jedzenie. Apetyt wzmagał się jeszcze bardziej, gdy na horyzoncie pojawiały się nowe plotki, a to o trybie multiplayer, innym razem o wyborze płci, elementach skradania, czy też zaawansowanym systemie konsekwencji.

Jednakże nic tak nie podnosi alarmu, jak spodziewana data premiery Cyberpunk 2077. A tą postanowił podzielić się wraz ze wszystkimi Amazon. W ich ofercie pojawiła wspomniana gra w ramach przedsprzedaży w wersji na konsole PS4 i Xbox One.

Jak widać na powyższym zdjęciu, Amazon zaczął przyjmować zamówienia na standardową edycję w cenie 59,99 dolarów. Dostawa miałaby być zrealizowana jeszcze w tym roku, a dokładnie 28 grudnia 2018.

To raczej zbyt piękne, by było prawdziwe. Tym bardziej biorąc pod uwagę ilość udostępnionych materiałów z gry, jak i plan wydawniczy CDPR. W jednym z firmowych dokumentów było wskazane, że Cyberpunk 2077 zostanie wydany najszybciej w 2019, więc nie dajemy wiary w rewelacje udostępnione przez Amazon. Prawdopodobnie nie pierwszy i nie ostatni raz zobaczymy w internetowym sklepie datę premiery, która z każdym kolejnym razem będzie bliższa faktycznego terminu.

Gdyby nawet Cyberpunk 2077 miał wstąpić na sklepowe półki i cyfrowe regały jeszcze w 2018, to CDPR z pewnością nie wypuściłoby gry tuż po świętach i dzień przed sylwestrem… 

Źródło: Amazon

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię