Strona głównaWiadomościAMD i ich procesor Threadripper 1950X z tytułem Najlepszej Innowacji targów CES...

AMD i ich procesor Threadripper 1950X z tytułem Najlepszej Innowacji targów CES 2018

Firma AMD ma powody do dumy – jeden z ich ostatnich procesorów – Threadripper 1950 został ogłoszony najlepszą innowacją targów CES 2018 w kategorii komponentów komputerowych.

Wszystkie produkty, których producenci zgłaszają się do konkursu na najlepszą innowację są oceniane przez specjalistów takich jak architekci przemysłowi, inżynierowie i dziennikarze branżowi, których zadaniem jest wyłonienie najlepszego i najbardziej przełomowego projektu jeśli chodzi o elektronikę konsumencką.

AMD Ryzen Threadripper 1950X to, jak mówią producenci, wielozadaniowy procesor stworzony przede wszystkim z myślą o potrzebach developerów i konsumentów, którzy wiedzą, czego oczekują od tego typu sprzętu. Jego wydajność zapewnia 16 rdzeni i 32 wątki, oparte o architekturę Zen.

John Taylor, dyrektor generalny ds. Marketingu firmy AMD powiedział po zakończeniu konkursu powiedział o nowym produkcie swojej firmy, że pozytywny odbiór entuzjastów i ekspertów, którzy docenili procesory AMD Ryzen Threadripper, już jest wystarczającym wyróżnieniem dla wszystkich pracujących przy tym produkcie, a gdy w dodatku uzyskał on tytuł Najlepszej Innowacji CES 2018, zapisał się na stałe w historii rozwoju innowacji procesorowych uzyskując w niej wyjątkowe miejsce.

Konkurs Nagród Innowacyjności na targach CES sponsoruje Consumer Technology Association, jego historia liczy już sobie ponad 40 lat. Kolejna okazja by bliżej zapoznać się z prezentowanym przez AMD procesorem już w styczniu przyszłego roku w Las Vegas, a jeśli ktoś ma ochotę wybrać się do Nowego Jorku, to od wczoraj w Metropolitan Pavilion również będzie miał taką możliwość.

Źródło: AMD

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię