Strona głównaWiadomościAMD rozdaje darmowe Assassin's Creed Odyssey i inne gry do zakupu kart...

AMD rozdaje darmowe Assassin’s Creed Odyssey i inne gry do zakupu kart graficznych

Jeśli zamierzacie wymienić kartę graficzną, to najpierw rzućcie okiem na nową promocję Czerwonych. Do swoich najlepszych kart dorzucają 3 premierowe tytuły na PC.

Coraz częściej zauważacie, że brakuje Wam w wymagających gierkach fps-ów? Zaradzić można temu tylko w jeden sposób – inwestując w lepszy sprzęt, a przede wszystkim kartę graficzną wyposażoną w mocniejszy rdzeń. O ile jesteście zwolennikami podzespołów AMD, to powinniście zainteresować się nową promocją na RX Vega, RX 580 i RX 570.

Decydując się na zakup jednej z nich możecie zapewnić sobie nie tylko płynną rozgrywkę, ale również darmowy zapas kilku nowych gier, które czekają na swoją premierę. W worku z prezentami znajdziemy Assassin’s Creed Odyssey, kooperacyjną TPP Strange Brigade oraz Star Control: Origins. Nie zagramy sobie w nie od razu po dokonaniu zamówienia na kartę graficzną, ale zostaną odblokowane natychmiast w dzień swojej premiery.

Jakby nie patrzeć, można zgarnąć do kilkuset złotych ulokowanych w gierkach. Należy tylko pamiętać, że akcja promocyjna nie będzie trwać wiecznie, a do 3 listopada. Na zakupy powinniśmy się udać do jednego ze sklepów honorujących promocję: Morele.net, Proline, Sferis, X-Kom oraz Komputronik. Gdy już otrzymamy klucze aktywujące wspomniane tytuły PC, trzeba pospieszyć się z ich realizacją przed upływem grudnia 2018.  Szczegółowe informacje znajdziecie na oficjalnej stronie producenta. 

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię