Strona głównaWiadomościHardwareAMD Ryzen 7 PRO 5750G przetestowany przy taktowaniu wszystkich rdzeni 4,8 GHz

AMD Ryzen 7 PRO 5750G przetestowany przy taktowaniu wszystkich rdzeni 4,8 GHz

AMD Ryzen 7 PRO 5750G zostało przetestowane przez chińskiego użytkownika, który sugeruje, że procesor w jego posiadaniu to właśnie ten model, z tą różnicą, że on posiada próbkę inżynieryjną.

Testowany procesor został poddany serii różnych zadań, sprawdzono jego wydajność w popularnych benchmarkach, jak Cinebench i w grach. Po tych testach chiński leaker przystąpił do przetaktowania procesora.

Po wielu próbach osiągnął w miarę stabilną częstotliwość 4,8 GHz dla wszystkich rdzeni, przy napięciu 1,47 V. Wszelkie próby podniesienia taktowania do 4,9 okazały się nie udane, pomimo ustawienia napięcia CPU 1,5 V.

Wyniki, jakie udało się zaprezentować pochodzą tylko z programu CPU-Z, więc nie jest ich dużo. Wydajność pojedynczego rdzenia to 660 pkt, a dla wszystkich to 6898 pkt. Więc po podkręceniu praktycznie pokrywają się z wynikami, jakie uzyskał AMD Ryzen 7 5800X (663 pkt, 6766 pkt)

Jaką końcową wydajność zaprezentuje procesor AMD Ryzen 7 PRO 5750G dowiemy się dopiero po jego premierze, ale już teraz możemy się spodziewać, że będzie ona na wysokim poziomie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię