Strona głównaWiadomościAmouranth będzie twarzą stworzonej przez Playboya konkurencji dla OnlyFans

Amouranth będzie twarzą stworzonej przez Playboya konkurencji dla OnlyFans

“Fenomen” Twitcha, Kaitlyn “Amouranth” Siragusa, dołączyła do Playboya i założonej przez niego platformy Centerfold jako jedna z pierwszych twórczyń. Centerfold w założeniu ma być konkurencją dla OnlyFans.

W październiku Playboy ogłosił, że uruchamia nową platformę, nazwaną Centerfold, która ma być bezpośrednią konkurencją OnlyFans. 20 grudnia strona wystartowała oficjalnie, jednocześnie ujawniono pierwszych twórców, którzy będą z nią współpracować.

Zobacz: OnlyFans – koniec z porno! Teraz będzie gotowanie, muzyka i fitness

Co ciekawe, strona nie będzie miała jednoznacznie erotycznego charakteru, jak to ma miejsce w przypadku OnlyFans. Już od dawna Playboy kreuje się na magazyn lifestyle’owy, dlatego na liście twórców znajdziemy m.in. Cardi B. i inne głośne nazwiska ze świata muzyki i mody. Jednak akcent “dla dorosłych” też musiał się tam pojawić, stąd obecność w projekcie Amouranth.

Amouranth

Co ciekawe, na jej profilu widnieje podpis “Kate Amouranth”, co sugeruje zmianę “pseudonimu artystycznego”. Informacja o współpracy Amouranth z Playboyem przy okazji Centerfold pojawia się też w kilka tygodni po tym jak obwieszczono, że modelka została oficjalnie jednym z “króliczków Playboya”. Póki co nie wiadomo czy dołączenie do Centerfold oznacza koniec działalności na OnlyFans – szczególnie, że ta ostatnia przynosi jej miliony dolarów każdego miesiąca. Podobno w samym tylko czerwcu modelka zarobiła w ten sposób ponad milion dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceDexerto
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię