Strona głównaWiadomościRozrywkaAndrzej Sapkowski wyznaje: "pieniądze nie mają dla mnie znaczenia"

Andrzej Sapkowski wyznaje: „pieniądze nie mają dla mnie znaczenia”

Myśleliście, że słowa Andrzeja Sapkowskiego, że jest “mistrzem gier video” były kontrowersyjne? Znany autor ma mnóstwo takich wypowiedzi na koncie i właśnie błysnął kolejną.

Kolejny głośny cytat z Mistrza również pochodzi z festiwalu Lucca Comics & Games i dotyczy pytania o produkcje CD Projekt RED i Netflixa, oparte o jego twórczość. Zapytany w jednym z wywiadów o kwestię sporu o pieniądze z autorami serii o Wiedźminie, odparł, że jest już na takim etapie kariery, na którym pieniądze nie mają dla niego żadnego znaczenia

Kontrowersyjne? Brzmi co najmniej dziwnie w kontekście całej sytuacji z CDP RED? To nie koniec, aczkolwiek jest to zdecydowanie najciekawsza wypowiedź z wywiadu. W innym jego miejscu Sapkowski stwierdził, że nie ma dla niego kompletnie żadnego znaczenia co się dzieje z jego bohaterami po tym jak “opuszczają” karty książek i stają się postaciami gier czy filmów. Oprócz tego nazwał się “pie*rzonym artystą” i wyznał, że nie ma żadnej wizji jak wyglądają jego postacie. Po prostu pisze o nich, ale nie wyobraża sobie jak wyglądają.

Jak myślicie, jakimi jeszcze złotymi myślami zaskoczy nas Andrzej Sapkowski?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię