Strona głównaGryAktualnościAnimal Crossing i Fall Guys dostaną własne zestawy LEGO?

Animal Crossing i Fall Guys dostaną własne zestawy LEGO?

LEGO zdradza swoje plany na przyszłość. Wśród pomysłów na kolejne zestawy znalazły się dwie popularne gry, Animal Crossing i Fall Guys.

Dwa hity kwarantanny niedługo zobaczymy w nieco innej formie. Z jednej strony Animal Crossing, które szturmem podbiło początek tego miesiąca i uzależniło od siebie miliony graczy. Z drugiej Fall Guys, niepozorny, kolorowy battle royale, który kontynuuje swoją dominację Twitcha.

Zobacz: Fall Guys będzie używać anti-cheata z Fortnite

Obie gry szybko wkradły się do mainstreamu i przyciągnęły uwagę większych marek. Wśród nich znalazło się LEGO. Zgodnie ze swoją tradycją, firma zdradziła kilkadziesiąt różnych pomysłów na kolejne zestawy. Wśród nich znalazły się właśnie Fall Guys i Animal Crossing.

Teraz bardzo dużo będzie zależeć od reakcji fanów. Rozpoczął się bowiem proces głosowania. Zazwyczaj wygląda to tak, że jeżeli któryś z pomysłów zbierze ponad 10 tysięcy głosów, zestaw trafia na oficjalną listę i ma znacznie większe szanse, żeby ujrzeć światło dzienne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię