Strona głównaGryAktualnościSuper Mario 3D All-Stars najczęściej kupowaną grą Amazonu

Super Mario 3D All-Stars najczęściej kupowaną grą Amazonu

Nintendo ledwie zdążyło zapowiedzieć Super Mario 3D All-Stars, a gra bije już pierwsze rekordy. Popularność nadchodzącej produkcji rośnie z dnia na dzień.

Ostatni Direct z okazji 35 rocznicy Super Mario Bros. błyskawicznie rozszedł się po internecie. Zobaczyliśmy nie tylko popularnego hydraulika w wersji battle royale, ale również zapowiedź Super Mario 3D All-Stars.

Zobacz: Super Mario Bros. trafi na konsolkę Game & Watch

Trzy gry w jednym. Jedne z najpopularniejszych odsłon Mario pojawią się w formie kartridża na Nintendo Switch. Niektórzy po raz pierwszy odkryją fenomen Galaxy, a inni za pomocą nowego handhelda cofną się do czasów swojego dzieciństwa.

Jak się teraz okazuje, chętnych na tę podróż jest wyjątkowo dużo. Na ponad tydzień przed premierą gra stała się bowiem najchętniej kupowanym tytułem Amazonu w 2020 roku. Nintendo po raz kolejny potwierdza tym samym, że wie dokładnie, czego oczekują od nich ich fani.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię