Strona głównaGryAktualnościAnimal Crossing: New Horizons - nadchodzi aktualizacja z okazji pierwszej rocznicy gry

Animal Crossing: New Horizons – nadchodzi aktualizacja z okazji pierwszej rocznicy gry

Poznaliśmy szczegóły aktualizacji Animal Crossing: New Horizons, która uczci pierwsze urodziny popularnej gry.

Fani Animal Crossing: New Horizons spędzili pewnie ostatnie dni, przebierając się za Mario lub Peach. Do całej tej nowej zawartości dołączy niedługo kolejny content. 18 marca na Switcha trafi bowiem aktualizacja świętująca pierwsze urodziny gry.

Zobacz: The Elder Scrolls 6 – tak może wyglądać na Unreal Engine 4

Pełna lista zmian robi wrażenie. Nintendo kontynuuje budowanie popularności gry poprzez zewnętrzne współprace. Pod koniec marca ruszy więc strona, gdzie gracze będą mogli dzielić się screenami swoich wysp. Nadchodzi również współpraca z Build-A-Bear. Na szczęście nie zabrakło cyfrowych atrakcji dla osób skupiających się na samej grze.

Zaraz po ściągnięciu aktualizacji do waszych skrzynek trafi oczywiście upieczony przez Nook Inc. tort. Aplikacja Custom Design w telefonie doczeka się wielu nowych opcji, a pod koniec marca na dobre rozpocznie się wiosna. Kwiecień przyniesie graczom nie tylko Prima aprilis, ale również wiosenny bal i specjalne kostiumy dostępne w sklepie Able Sisters.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię