Strona głównaPoradnikiGryCyberpunk 2077 – kody, cheaty, trainery, porady

Cyberpunk 2077 – kody, cheaty, trainery, porady

Każdy lubi czasem pograć bez martwienia się o amunicję, konieczność zdobycia rzadkiej broni, czy pasek zdrowia. Dotyczy to także Cyberpunk 2077, dlatego dzisiaj podpowiadamy jak ustawić w grze nieśmiertelność, nieograniczoną ilość gotówki lub bez wysiłku dostać legendarne przedmioty.

Na początek muszę Was troszeczkę zasmucić. Jeżeli liczyliście na kody, jak w przypadku GTA V, to niestety takich nie ma. Kody do cyberpunk 2077 zwyczajnie nie istnieją. Na szczęście są jeszcze mody, które działają niczym trainery i w zupełności zastępują standardowe cheaty, wpisywane w linii komend.

UWAGA!

Korzystanie z modów niesie za sobą jednak małe niedogodności, przede wszystkim najpierw musicie modyfikację zainstalować. Kolejna sprawa to to, że MOD-y ingerują w pliki gry, co formalnie jest niezgodne z licencją EULA Cyberpunk 2077. Co więcej, korzystanie z modyfikacji może, ale nie musi powodować problemy z działaniem gry lub problemy z zapisami. Dlatego przed instalacją modyfikacji wykonajcie kopie zapisów, a nawet wszystkich plików gry, chociaż to ostatnie nie jest konieczne.

Dobra, jeżeli dotarliście do tego etapu i nie macie pietra, to przechodzimy do konkretów, czyli jakie modyfikacje do Cyberpunk 2077 zainstalować. Pamiętajcie tylko, żeby zapoznać się z instrukcją instalacji każdego z nich.

Cyberpunk 2077 – przechodzenie przez ściany

Noclip Trainer – to modyfikacja, która pozwala na przechodzenie przez ściany i wejście do niedostępnych pomieszczeń gdy macie za mało siły lub zbyt niskie umiejętności żeby otworzyć drzwi samodzielnie. Może być również wykorzystany w przypadku zablokowania się V gdzieś na mapie.

Cyberpunk 2077 – Nieskończona amunicja

Cyberpunk 2077 Ammo Refill

Ammo Refill – nielimitowana amunicja? Proszę bardzo, proszę. Nadal musisz przeładowywać broń, a magazynek mieści określoną liczbę naboi, ale tych masz w ekwipunku pod dostatkiem.

Cyberpunk 2077 – konsola dowodzenia

CyberConsole – mod dodaje do gry konsolę poleceń. Dzięki temu możemy:

  • dodawać określoną ilość pieniędzy do portfela;
  • dodawanie do ekwipunku broni, w tym modeli specjalnych;
  • instalację wszczepów, w tym legendarnych;
  • dodawanie do ekwipunku dodatków do broni;
  • uzyskanie komponentów do wytwarzania broni oraz schematów;
  • dodanie do ekwipunku ubrań i innych przedmiotów;
  • reset punktów atutów.

Mod ten nie jest już wspierany przez autora i nie każda z komend może działać poprawnie. Wymaga też uruchamiania gry w oknie lub w oknie bez ramek, aby konsola działała. W opisie moda znajdziecie wszystkie komendy jakie są potrzebne do materializowania przedmiotów w ekwipunku.

Cyberpunk 2077 – Nieśmiertelność

God Mode – jak sama nazwa wskazuje, modyfikacja daje nam nieśmiertelność. Ponadto V ma nieograniczoną wytrzymałość, udźwig, wysoką szansę trafienia krytycznego oraz zadawanie wysokich obrażeń krytycznych. Co więcej, autor dodał odporność na spalenie, zatrucie, oślepienie i ogłuszenie.

Cyberpunk 2077 – inne przydatne modyfikacje

cyberpunk 2077

Categorized All-In-One Command List – uporządkowana lista wszystkich komend, nazw przedmiotów, broni i innych obiektów jakie możemy wygenerować w grze. Wykorzystywana m.in. do obsługi Cyber Engine Tweaks

Cyber Engine Tweaks – narzędzie pomocne zarówno do samodzielnego tworzenia modyfikacji jak i instalacji i obsługi modów.

Cheat Script 2.2 – tworzy potężnego lub potężną V ze znakomitym wyposażeniem. W ekwipunku na start nie znajdziecie jednak Skippy’ego, rakietowych butów czy pistoletu Johnny’ego ani innych   przedmiotów fabularnych. Proces instalacji znajdziecie na stronie modyfikacji.

All Drops Legendary – jak sama nazwa wskazuje, mod sprawia, że każdy drop jest legendarny. Dotyczy to zarówno elektroniki, jedzenia jak i broni.

All Cyberware And Mods – mod daje wszystkie wszczepy i modyfikacje w najwyższej wersji. Warto zwrócić uwagę, że nie każdy wszczep ma wersję legendarną. Przed użyciem przeczytaj ulotkę… znaczy instrukcję instalacji i sposób uruchomienia moda.

Cyberpunk 2077 Auto Hack

CPAH – Breach Protocol Autohacker – mod pozwala na automatyczne hakowanie zabezpieczeń z opcją uzyskania wszystkich możliwych komponentów. Działanie można obejrzeć poniżej.

Open Sesame Mod (Press E to open Locked Doors and Cars and more) – mod „wytrych”, przy jego pomocy otworzymy wszystkie zamknięte drzwi, również samochodów. Przydatne narzędzie dla każdego złodzieja w Night City.

All crafting materials in 999999 pcs – mod wprowadza do naszego ekwipunku maksymalną ilość komponentów do craftingu.

Unlimited Carry Weight – brak limitu obciążenia. Idealne rozwiązanie dla kleptomanów i kompulsywnych zbieraczy.

Update clothing mods to max – ulepsza wszystkie przedmioty do poziomu legendarnego (o ile przedmiot występuje w wersji legendarnej).

All rare vehicles – uzyskujemy dostęp do wszystkich rzadkich pojazdów. Opis i komendy znajdziecie na stronie moda.

Auto Scaling Weapons and Armor – automatyczne skalowanie wszystkich broni i ubrań, które aktualnie mamy na sobie. Nie ma już potrzeby samodzielnego craftingu.

How To Add More Mods Slots To Clothes – dodatkowe sloty na modyfikację broni i ubrań oraz możliwość ich obsadzania wybranymi modami. Koniecznie przeczytajcie instrukcję. Poniżej film pokazujący jak to działa.

Jeżeli znacie jeszcze inne modyfikacje, wpływające na siłę postaci lub możliwość spawnowania przedmiotów, koniecznie dajcie znać w komentarzach. Na stronie Nexusmod znajdziecie również masę modyfikacji do Cyberpunk 2077 poprawiających jakość rozgrywki czy wygląd niektórych przedmiotów lub lokacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię