Strona głównaGryAktualnościAnimal Crossing: New Horizons - PETA krytykuje muzeum Blathersa

Animal Crossing: New Horizons – PETA krytykuje muzeum Blathersa

Sowa z Animal Crossing pod ostrzałem organizacji walczącej o prawa zwierząt. PETA domaga się wypuszczenia ryb z muzeum Blathersa.

Jedną z najpopularniejszych aktywności w Animal Crossing: New Horizons jest muzeum prowadzone przez Blathersa. Każdy nowy okaz złapanej ryby czy owada możemy przekazać w jego ręce, budując tym samym reputację dla obiektu w naszym mieście.

Zobacz: Animal Crossing: New Horizons – specjalne postaci. Jak często odwiedzają nasze wyspy?

Przechadzamy się później po korytarzach ogromnego muzeum i obserwujemy wszystkie okazy, jakie udało nam się schwytać. Podobnie jak chociażby w Stardew Valley, ta mechanik funkcjonuje jako sposób na motywację graczy do eksplorowania wyspy, łowienia w różnych warunkach pogodowych i zbierania wszystkiego, co tylko trafi w ich ręce.

Sądząc po jednym z ostatnich postów na TikToku PETA, organizacja nie jest największym fanem tego pomysłu. Na krótkim wideo widać, jak kilka postaci w koszulkach z napisem PETA biega po muzeum, domagając się wypuszczenia ryb ze zbiorników. Wszyscy członkowie tej inicjatywy rozstawili się również z głośnym protestem przed budynkiem.

Sam Blathers jeszcze nie udzielił żadnego komentarza w tej sprawie. Pytanie czy ulegnie presji ze strony organizacji i faktycznie zdecyduje się na uwolnienie ryb.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię