Strona głównaWiadomościRozrywkaAnime Ni No Kuni pojawi się wkrótce na Netflixie

Anime Ni No Kuni pojawi się wkrótce na Netflixie

Japońska wersja anime opartego o kultową grę Ni No Kuni pojawiła się w zeszłym roku. Teraz przygotowywana jest wersja zachodnioeuropejska, za którą odpowiedzialny ma być Netflix.

Za stworzenie anime, co ciekawe, jest odpowiedzialna ta sama firma, która wypuściła grę – Level-5. Reżyserem filmu jest Yoshiyuki Momose. Jak donosi portal VG247, wersja, którą na Zachodzie prezentować będzie Netflix, ma być dubbingowana, co może budzić pewne obawy, szczególnie tych, którzy widzieli jak przygotowano Cowboy’a Bebop-a.

Zobacz: Film Ni No Kuni dostaje swój pierwszy zwiastun

Historia opowiedziana w filmie jest kompletnie nowa, luźno tylko oparta o wydarzenia z gry. Mówi o dwojgu nastolatków, którzy podróżują do innego świata by uratować przyjaciółkę i odkryć, że ma ona tam swojego “klona”, który również jest w niebezpieczeństwie.

Zobacz: Netflix ma ofertę pracy dla Wiedźmina

Yoshiyuki Momose pracował przy każdej z wcześniejszych gier Ni No Kuni, był również animatorem przy filmach wyprodukowanych przez Studio Ghibli – Spirited Away oraz Porco Rosso. Asystował też reżyserowi filmu Grave of the Fireflies. Ni No Kuni pojawi się na Netflixie 16 stycznia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię