Strona głównaGryAktualnościAnimowany Diablo na Netflix?

Animowany Diablo na Netflix?

Wygląda na to, że plotki po raz kolejny staną się prawdą. Netflix ostro bierze się za świat gier komputerowych kręcąc kolejne seriale. Tym razem trafiło na uniwersum Diablo. Już wkrótce powinniśmy ujrzeć serial animowany oparty na motywach tej popularnej serii gier hack’n’slash.

Andrew Cosby na swoim Twitterze umieścił wpis:

Myślę, że mogę potwierdzić, że rzeczywiście jestem w trakcie końcowych rozmów, aby napisać i pokazać nowy serial animowany diablo dla Acivision i Netflix. To bardzo ekscytujące i mam nadzieję, że w Niebiosach wszystko się ułoży.

Bardzo szybko powyższy Tweet został jednak usunięty. Prawdopodobnie informacje na temat serialu niedługo zostaną oficjalnie ujawnione przez Netflix lub Blizzard. Najbardziej idealnym miejscem do tego wydaje się BlizzCon, który rozpoczyna się już 2 listopada.

Andrew Cosby jest współzałożycielem Boom! Studios oraz wydawcą wielu komiksów takich jak Irredeemable, The Woods oraz wielu licencjonowanych książek z uniwersum Warhammer 40K oraz The Amory Wars. Był także współtwórcą programów Syfy oraz Eureka. Obecnie pomaga w pisaniu scenariusza do restartu Hellboya.

Z innych ciekawostek to niedawno Blizzard ogłosił, że na Switch zostanie wydany Diablo III: Enternal Collection. Premiera gry już 2 listopada. Będzie zawierała podstawkę oraz rozszerzenie Reaper of Souls i Rise of the Necromancer.

Diablo trafi również na PS4 w ramach subskrypcji PS Plus.

Jak sądzicie czy animowana wersja Diablo będzie lepsza od książek? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię