Strona głównaKonsoleDwa grube tytuły w październikowym PlayStation Plus?

Dwa grube tytuły w październikowym PlayStation Plus?

Jeżeli ufać plotom, to w październiku subskrybenci PlayStation Plus nie będą mieli okazji oderwać się od konsoli. Dwa mocne tytuły jakie mają się pojawić w usłudze z pewnością zagwarantują graczom długie godziny dobrej zabawy, zdrętwiałe nogi i odciski na dłoniach o trzymania padów.

Według przecieku jaki pojawił się na Reddit, w październiku Sony uraczy nas dwoma mocnymi tytułami, którymi będą Nioh oraz Diablo 3 Eternal Collection. Na chwilę obecną Sony nie potwierdziło tej informacji oficjalnie. Potwierdzeniem plotki ma być screen jaki wykonał jeden z użytkowników forum:

W przeszłości kilkukrotnie zdarzało się już, że któryś z pracowników Sony nie wytrzymał emocji i skończył za wcześnie, zdradzając tym samym listę gier jaka pojawi się w kolejnym miesiącu w ramach PlayStation Plus. Lista domniemanych październikowych tytułów również nie powinna nikogo dziwić biorąc pod uwagę, że w poprzednich miesiącach pojawiły się takie perełki jak: Mafia 3, Dead by Daylight, Destiny 2 czy God of War III: Remastered.

Zgodnie z harmonogramem nowe gry w ramach zostaną udostępnione dopiero 2 października. W tej sytuacji w przyszłym tygodniu możemy spodziewać się ostatecznego potwierdzenia ze strony Sony.

O ile Diablo 3 mam już mocno ograny to w Noih bardzo chętnie bym posiepał. A jak Wam podobają się te dwa tytuły? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceReddit
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię