Strona głównaKonsoleAnno 1800 trafi na konsole nowej generacji

Anno 1800 trafi na konsole nowej generacji

Ubisoft zapowiedział, że Anno 1800 trafi wkrótce na konsole PS5 oraz Xbox Series. Obecnie w tytuł gra 2,5 miliona graczy.

Premiera Anno 1800 zapowiedziana została na 16 marca tego roku. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać to będzie to doskonała okazja. Seria Anno to strategia ekonomiczna, która daje graczom możliwość wykazania się umiejętnościami przywódczymi. Naszym zadaniem jest budowa gigantycznych metropolii, tworzenia wydajnych i dochodowych sieci produkcyjno-logistycznych, kolonizowania kontynentów, organizowania ekspedycji odkrywczych, dyplomacji i podbijania przeciwników.

Anno 1800 Console Edition zostało opracowane przez to samo studio, które stoi za oryginalną wersją gry na PC: Ubisoft Mainz. Konsolowa wersja Anno 1800 zaoferuje graczom pełne doświadczenie znane z komputerów z całkowicie przeprojektowanym interfejsem użytkownika i kontrolą dostosowaną do nowych realiów. Jak podkreśla Stéphane Jankowski, Executive Producer:

Anno 1800 to wielki sukces dla studia i 25-letniej marki Anno. Popularność naszej gry na PC dały nam możliwość opracowania jej konsolowej wersji. Sprowadzenie naszej najbardziej udanej gry Anno na konsole nowej generacji to dla nas prawdziwa szansa, aby nowi gracze mogli po raz pierwszy odkryć naszą wielokrotnie nagradzaną grę i dołączyć do naszej niesamowitej społeczności.

Już dziś gracze mogą składać zamówienia przedpremierowe na Anno 1800 Console Edition. Dostępne są dwie wersje – standardowa i Deluxe:

  • Wersja standardowa zawiera grę podstawową oraz najważniejsze aktualizacje gry znane z PC.
  • Wersja Deluxe zawiera grę podstawową, najważniejsze aktualizacje gry oraz trzy pakiety dodatków kosmetycznych: Pakiet strefy pieszych, Pakiet park rozrywki oraz Pakiet kolorowego miasta.

Pierwsi nabywcy gry (promocja do 16 kwietnia) zamawiający ją w przedsprzedaży lub kupujący w okolicach premiery, będą mogli cieszyć się dodatkowym pakietem imperialnym oraz pakietem konsolowych pionierów, które zawierają dodatkowe przedmioty cyfrowe, a także cyfrowy artbook i ścieżkę dźwiękową.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię