Advertisement
Strona głównaGryAktualnościApex Legends: nowy, sezonowy quest wprowadza tryb PvE

Apex Legends: nowy, sezonowy quest wprowadza tryb PvE

Sezony są znane w Apex Legends od debiutu gry w 2019 roku, ale zwykle oznaczają one tylko nową przepustkę bitewną, postać i kilka zmian w mapach. Sezon 5 również posiada te rzeczy, ale Respawn dodało także nową opcję rozgrywki – Quest Sezonowy.

Quest tego sezonu, nazwany “The Broken Ghost” zabierze graczy w podróż w poszukiwaniu dziewięciu fragmentów tajemniczego artefaktu. Gracze mogą zbierać dzienne Paczki Skarbów podczas meczów Apex Legends. Paczki te funkcjonują jak regularnie zbierany loot, z tą różnicą, że zawartość poznajemy od razu po zebraniu, a nie dopiero ze swojego inwentarza. Nie ma więc możliwości utraty zdobyczy w przypadku śmierci. W Paczkach znajdziemy materiały do craftowania, punkty doświadczenia oraz “Apex Packs”. Trafią się tam też nowe wyzwania – Polowania.

Zobacz: Apex Legends – Loba główną bohaterką zapowiedzi piątego sezonu

Polowanie to cotygodniowa misja, która wysyła graczy – solo albo w zespołach – do Kings Canyon, w poszukiwaniu wspomnianego artefaktu. W trakcie tych misji gracze będą musieli się zmierzyć z wieloma niebezpiecznymi przeciwnikami. Jeśli zakończycie misję odblokowaną przez Paczkę Skarbów, możecie otrzymać fragment artefaktu.

Zobacz: Były profesjonalny gracz FIFA zbanowany ze wszystkich gier Electronic Arts

Polowania wynagrodzą graczy rozdziałami historii, która wyjaśni kilka tajemnic Sezonu 5. Pierwsze polowanie będzie dostępne od 19 maja, tydzień po starcie Sezonu 5. Gracze mogą otrzymać do niego dostęp po zdobyciu pierwszych pięciu Paczek Skarbów. Polowania będą się ukazywać w odstępach tygodniowych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię