Strona głównaGryAktualnościByły profesjonalny gracz FIFA zbanowany ze wszystkich gier Electronic Arts

Były profesjonalny gracz FIFA zbanowany ze wszystkich gier Electronic Arts

Kurt ‘Kurt0411’ Fenech to jedna z najbardziej znanych osobistości w świecie gry FIFA. Jeszcze do niedawna był on profesjonalnym graczem, ale niewyparzony język sprawił, że został wykluczony ze wszystkich turniejów. Teraz EA poszło o krok dalej i zbanowało go ze wszystkich swoich gier.

Sprawa Kurta nie jest jednoznaczna. Część społeczności stoi po jego stronie i jest zdania, że wykluczenie z profesjonalnych turniejów było niesłuszne. Rzecz w tym, że wielokrotnie nie zachowywał się on tak, jak powinien. Obrażał nie tylko samą grę, ale też jej twórców. Celowo opluwał logo EA. Atakował też innych graczy i streamerów. Jeden z ciekawszych przykładów jego zachowania możecie zobaczyć poniżej:

Ale to najwyraźniej nie wystarczyło Kurtowi. Niedawno, wspólnie z innym profesjonalnym graczem nagrał piosenkę „Little Rats (EA Diss Track)”, w której ponownie atakował całe Electronic Arts. Pracowników firmy nazywał szczurami, które powinny zostać eksterminowane jeden po drugim.

No i w tym momencie miarka się przebrała. EA zbanowało Kurta ze wszystkich swoich gier.

– Kurt kontynuował publikowanie obraźliwych i groźnych wiadomości i filmów na temat pracowników EA oraz innych profesjonalnych graczy na swoich social mediach i dodatkowo namawiał do tego innych. Jego wiadomości przekroczyły granicę przyzwoitości i przeszły w bardzo personalne ataki i złamały nasz regulamin. Nie będziemy tolerować takiego zachowania. W rezultacie konto Kurta zostaje zbanowane we wszystkich naszych grach i z dostępu do naszych usług – napisało EA w oficjalnym oświadczeniu.

Oczywiście sam Kurt nie rozumie decyzji EA i jest zdania, że „nie zrobił nic, czego zrobić nie powinien”. Nie przestał też obrażać firmy i jej pracowników. Najwyraźniej niektórzy nigdy pewnych rzeczy nie zrozumieją…

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię