Strona głównaGryAktualnościApex Legends może dostać kolejny tryb gry - Capture

Apex Legends może dostać kolejny tryb gry – Capture

Według przecieków, do Apex Legends może już niedługo trafić nowy, niewielki tryb gry, roboczo nazwany “Capture”.

Większość graczy gra w Apex Legends dla jego trybu Battle Royale. Ale Respawn Entertainment wypuściło już kilka dodatkowych rodzajów zabawy. Niedawno twórcy zaprezentowali tryb Aren, w których mierzą się ze sobą 3-osobowe zespoły, mapy są mniejsze, a rozgrywka podzielona na rundy. Nowy tryb okazał się sporym sukcesem i sprawił, że gracze chcą więcej.

Apex Legends

Jeden z dociekliwych fanów gry, często publikujący różnego rodzaju przecieki, dotarł do informacji według której z aktualizacją 9.1 do Apex Legends trafił kod odpowiedzialny za kolejny, nowy tryb – “Capture”. Mod powstał z myślą o mapie Olympus, a jeśli chodzi o zasady – to znów rozgrywka drużynowa, podobna do Domination, które znamy z Call of Duty.

Zobacz: Apex Legends wreszcie zaczyna karać za wychodzenie z Aren

Podobnie jak w Domination, celem graczy w Capture jest przejęcie punktów na mapie. Leaker wspomina, że tryb posiada specjalne miejsca, gdzie gracze mogą spawnować Tridenty i odblokowywać szybką podróż między lokacjami do przejęcia. Wspomina też, że obszar w Capture jest większy niż w Arenach. Być może autorzy dadzą możliwość rozgrywania starć w zespołach 6v6, a nie tylko 3v3.

Respawn nie potwierdziło ile z ujawnionych informacji jest prawdziwych, ani kiedy taki tryb pojawi się oficjalnie w grze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceDBLtap
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię