Strona głównaGryAktualnościApex Legends - czwarty sezon pojawi się razem z nową postacią

Apex Legends – czwarty sezon pojawi się razem z nową postacią

Początek już 4 lutego! 

Wczoraj miał miejsce długo wyczekiwany przez fanów Apex Legends Devstream, gdzie dowiedzieliśmy się szczegółów na temat nadchodzącego, czwartego już sezonu.

Zobacz: Apex Legends – od jutra zagramy w trybie trzecioosobowym

Czwarty sezon został nazwany Assimilation i rozpocznie się już 4 lutego na mapie dodanej w poprzednim sezonie, World’s Edge. Razem z aktualizacją rozpoczynającą kolejne wydarzenie pojawi się również nowy bohater oraz broń. Forge to ktoś w rodzaju Mistrza MMA, którego umiejętności będą skupiać się przede wszystkim na walce wręcz. Sentinel z kolei to kolejna snajperka, tym razem z wolniejszym, aczkolwiek dużo silniejszym strzałem.

Od 4 do 11 lutego potrwa również event z okazji pierwszej rocznicy gry. Każdy, kto zaloguje się do Apexa w tym okresie, dostanie darmowy prezent. Wewnątrz znajdziecie ekskluzywny charm, badge oraz 10 tysięcy punktów dodatkowego doświadczenia po pierwszym rozegranym meczu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię