Advertisement
Strona głównaGryAktualnościModern Warfare - gracze poirytowani kolejną, nieudaną aktualizacją

Modern Warfare – gracze poirytowani kolejną, nieudaną aktualizacją

Dzień jak co dzień…

Update 1.13 to pierwsza, większa zmiana do Modern Warfare od ponad miesiąca. Przez cały styczeń zmieniały się playlisty, pojawiało się trochę bug fixów i sezon został przesunięty o dodatkowy tydzień. Wczoraj na wszystkie platformy trafiła jednak wreszcie potężna aktualizacja wymagająca ściągnięcia blisko 50GB danych, w zamian za kuszę oraz kilka dodatkowych miejsc na tworzenie klas.

Zobacz: Modern Warfare – błąd resetujący statystyki graczy częściowo naprawiony

Pewnie nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że słaba i niepotrzebna kusza to tylko wierzchołek góry lodowej. Jak poinformował nieco później ExclusiveAce, popularny YouTuber skupiający się na serii Call of Duty, jest jeszcze kilka problemów.

Infinity Ward kontynuuje swój nowy zwyczaj zmieniania gry bez informowania o tym w patch note’ach. W 1.13 jest to kwestia nabojów Stopping Power, SCAR-a oraz ładowania Field Upgrade’u. Zmieniły się jednak również pozytywne rzeczy, o których też nikt nie wspomniał ani słowem, jak chociażby drobne usprawnienie do mapy Crash.

Niektórzy mają również problemy z wykonywaniem zadania na kuszę, 5 zabójstw ze snajperki z celownikiem Reflex w 25 meczach. Nie liczą się podobno zabójstwa po wyjściu z gry albo po dołączeniu do zaczętego już meczu. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię