Strona głównaGryAktualnościApex Legends głównym shooterem EA w przyszłym roku

Apex Legends głównym shooterem EA w przyszłym roku

Live service zaczyna przynosić coraz większe korzyści.

Ogłaszanie planów na następny rok finansowy trwa w najlepsze. Wygląda na to, że w Electronic Arts sytuacja ma się dużo lepiej niż w Ubisofcie. EA jest zadowolone z przychodów swoich tytułów live service i planuje kontynuować ich rozwój.

Zobacz: W Apex Legends niedługo pojawi się strzelnica

Informacje o przychodach i planach dotyczących gier EA przychodzą razem z przekroczeniem 70 milionów graczy przez Apex Legends. Zgodnie ze słowami CFO Blake’a Jorgensena, firma planuje traktować swój BR jako regularną „premierę”. Zamiast jednak każdego roku wydawać oddzielną grę, będą przeznaczali część budżetu na wydarzenia oraz dodatkową zawartość.

Podczas przyszłego roku finansowego (Kwiecień 2020 – Marzec 2021) Apex Legends ma również rozszerzyć swoje horyzonty. Zobaczymy premierę na urządzeniach mobilnych oraz w Azji. Odbiór gry w Chinach może okazać się kluczowym dla jej przyszłości. Zarobki mogą wtedy znacząco wzrosnąć, a razem z nimi baza graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię