Strona głównaGryAktualnościW Apex Legends niedługo pojawi się strzelnica

W Apex Legends niedługo pojawi się strzelnica

Będzie można przetestować wszystkie przedmioty dostępne w grze.

Kilka dni temu odbyła się nowa inicjatywa Respawn Entertainment, kolejna próba polepszenia komunikacji pomiędzy deweloperem a społecznością Apex Legends. Transmisja trwała nieco ponad godzinę i przyniosła fanom gry kilka bardzo ciekawych informacji.

Zobacz: Apex Legends – gracze blokują przeciwników w toalecie i zagazowują

Najciekawszą jest zdecydowanie trwająca nad strzelnicą, trybie, o który gracze prosili niemalże od samego początku. Respawn planuje stworzyć miejsce, gdzie będzie można swobodnie przetestować wszystkie postaci, przedmioty, dodatki czy umiejętności specjalne. Arena ma być również na tyle duża, żeby sens mało testowanie możliwości Octane’a czy Pathfinder.

Strzelnica to rozwiązanie jednego z największych problemów battle royale. Kiedy stawiacie pierwsze kroki w grze i nie macie większego doświadczenia z jej mechanikami, oswajanie się z broniami trwa wieki. Znajdujecie coś na podłodze, nie do końca rozumiecie jeszcze, jak to działa, a do tego zaraz umieracie od kilku strzałów w plecy, kiedy tylko nadarzy się okazja do przetestowania podniesionego przedmiotu.

W ten sposób gracze będą mogli spędzić dowolną ilość czasu, oswajając się z ekwipunkiem, żeby później wylądować na placu boju w pełni świadomym i gotowym do walki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię