Strona głównaGryAktualnościApex Legends, gracze otrzymują podwójne XP.

Apex Legends, gracze otrzymują podwójne XP.

Osoby grające w Apex Legends, aktualnie otrzymują podwójne doświadczenie. Spowodowane jest to błędem, który powodował utratę progresu z trwającego sezonu siódmego.

Siódmy sezon swój debiut miał tydzień temu i wniósł do rozgrywki kilka nowości. Gracze otrzymali nową mapę Olympus, poduszkowiec Trident oraz najnowszą legendę – Horizon. Siódmy sezon Apex Legends przyniósł też zmiany w Battle Pass, które okazały się bardzo kontrowersyjne dla wielu graczy.

Całym sprawcą zamieszania jest sposób naliczania poziomów w Battle Pass. Żeby awansować o jeden poziom, gracze przez tydzień zbierają gwiazdki, które są nagrodą za różne wyzwania. Jeśli zbiorą ich dziesięć, to otrzymują awans. Mechanika ta wydaje się sprawiedliwa, ale okazało się, że jeśli w ciągu tygodnia zbierzemy zaledwie dziewięć gwiazdek, to pod koniec tygodnia zostawały one usuwane i od nowa musieliśmy je zbierać.

Respawn Entertainment na ten błąd zareagowało bardzo szybko i w ramach przeprosin wprowadzili podwójne doświadczenie dla wszystkich graczy. Podwójne doświadczenie będzie trwać do wydania kolejnej łatki, czyli przez najbliższy tydzień.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię