Strona głównaGryAktualnościNo Man's Sky nowa łatka pozwala przenieść zapisy gry z PS4 do...

No Man’s Sky nowa łatka pozwala przenieść zapisy gry z PS4 do PS5

No Man’s Sky debiutowało w 2016 roku i na grę posypały się negatywne recenzje. Ponieważ sama rozgrywka, bardzo mocno różniła się od tego, co zostało zaprezentowane w pierwszych zwiastunach. Studio Hello Games przyjęło krytykę z pokorą i wraz z kolejnymi łatkami tytuł finalnie zaczął wyglądać jak na promujących go zwiastunach.

Najnowsza łatka otrzymała nazwę Next Generation, która dobrze opisuje, jak dużą przemianę przeszedł ten tytuł od swojego startu. Jedną z najważniejszych funkcji, jaką otrzymają gracze PS4, jest możliwość kontynuacji rozgrywki na PS5, dzięki przetransferowaniu zapisu gry z PS4 do PS5.

Proces ten jest bardzo prosty. Na konsoli PS4 wchodzimy w swoją grę No Man’s Sky i wybieramy opcję, żeby zapisać dane gry w chmurze. Następnie uruchamiamy konsolę PS5, wchodzimy do biblioteki z grami, wybieramy No Man’s Sky i ściągamy dane gry z chmury. W ten prosty sposób nasz zapis gry kopiujemy z jednej konsoli na drugą. Posiadacze PS5, po wgraniu łatki, będą mogli też cieszyć się z rozgrywki w rozdzielczości 4K i z pełnej obsługi padów Dual Sense, wraz z haptycznym force feedbackiem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię