Strona głównaGryAktualnościW końcu! Apex Legends pozwoli na gierki solo

W końcu! Apex Legends pozwoli na gierki solo

Na to czekałem od dłuższego czasu. Apex Legends w końcu pozwoli na gierki solo. Szkoda, że tylko przez ograniczony czas.

Respawn Entertainment i Electronic Arts zapowiedziały nowy, limitowany czasowo tryb w grze Apex Legends. Informacja została ogłoszona na oficjalnym koncie gry na Twitterze, gdzie pojawiło się też krótkie wideo:

Tyle jeśli chodzi o dobre informacje. Złe są takie, że tryb solo będzie dostępny tylko i wyłącznie w trakcie trwania wydarzenia o nazwie Iron Crown Collectrion. To rozpoczyna się 13 sierpnia i kończy 27 sierpnia, więc będziecie mieli zaledwie 2 tygodnie, aby wypróbować walk 1 na 1 w Apex Legends. Szkoda, że tak krótko, ale lepsze to niż nic.

Z drugiej strony dla samego dewelopera może to być pewnego rodzaju próba, która ma na celu sprawdzenie popularności trybu solo. Nie da się ukryć, że Respawn Entertainment i Electronic Arts muszą coś zrobić, bo popularność Apex Legends znacząco spadła. Być może tryb solo będzie utaj ratunkiem. W końcu wielu graczy domagało się tego typu aktualizacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię