Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – rzut oka na walkę z bossem

Cyberpunk 2077 – rzut oka na walkę z bossem

Jednym z elementów Cyberpunk 2077 będą walki z bossami, którzy są jednymi z najbardziej niebezpiecznych mieszkańców Night City. Na oficjalnym koncie gry na Twitterze pojawił się pierwszy zrzut ekranu z walki ze Sasquatchem, przywódcą gangu Animals.

Chociaż mieliśmy okazję oglądać dłuższy gameplay z Cyberpunk 2077 i wystąpiła w nim spora liczba wrogów, to nie było tam żadnego bossa. Teraz CD Projekt RED udostępnił screen z takie spotkania. Pochodzi on z dema prezentowanego za zamkniętymi drzwiami przedstawicielom prasy.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – gracz nie będzie mógł atakować dzieci ani ważnych NPC

W wersji demonstracyjnej walka głównej postaci V z przywódcą gangu Animals rozpoczyna się gdy najeżdżamy ich siedzibę w poszukiwaniu chipu.

Zobacz: Cyberpunk 2077: gra CD Projekt RED doczekała się własnej wersji papierowej

Wcześniej CD Projekt potwierdził, że całą grę będziemy mogli przejść bez zabijania kogokolwiek. Oznacza to, że walka z Bossami może kończyć się inaczej niż rozlewem krwi. Tylko raczej ciężko spodziewać się, że uda nam się przemówić przywódcy gangu do rozsądku. Bardziej prawdopodobna jest konieczności rażenia bossa paralizatorem, aż ten nie straci przytomności.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię