Strona głównaGryAktualnościApex Legends – wkrótce pojawią się gry Solo i Duo?

Apex Legends – wkrótce pojawią się gry Solo i Duo?

Apex Legends już teraz, zaledwie tydzień po premierze, jest sporym sukcesem. W końcu na rynku pojawiła się produkcja, która ma realne szanse zdetronizować Fortnite’a. Jest na to tym bardziej prawdopodobne, że już wkrótce w grze mogą pojawić się również tryby Solo i Duo.

Dla mnie największą wadą Apex Legends jest właśnie to, że w grę można grać tylko 3-osobowymi oddziałami. Nie ma meczów Solo lub Duo. Z wielu komentarzy na forach, pod tekstami czy w mediach społecznościowych wiem, że nie jestem w tej opinii odosobniony. Wiele osób woli grać w pojedynkę, nie muszą polegać często na nieznanych sobie graczach.

Zobacz: Wiceprezes Epic pod wrażeniem wyników Apex Legends. Szkoda tylko, że wstydzi się własnych słów

Dlatego część z Was powinna ucieszyć się, że wkrótce mecze Solo i Duo powinny pojawić się w Apex Legends. Informacja pochodzi od jednego z graczy, który postanowił przejrzeć pliki gry i znalazł w nich wzmianki na temat „2-Man Squad” oraz „Solo Mode”. Pamiętajcie jednak, że chociaż takie informacje znajdują się w plikach, to nie możemy mieć 100-procentowej pewności, że oba tryby pojawią się w grze. Póki co Respawn Entertainment niczego nie potwierdzili, ale biorąc pod uwagę popularność gry, jest na to spora szansa.

Zobacz: Fortnite zdetronizowany. Apex Legends nowym królem Twitcha

To, czym Respawn się podzieliło, to plan na najbliższy rok. Do końca 2019 roku będą aż cztery sezony – w marcu, czerwcu, wrześniu i grudniu. Przy okazji będą pojawiać się nowe Legendy (postacie), bronie czy też wyposażenie do zbierania. Przy okazji pierwszego sezonu udostępniony zostanie też Battle Pass.

Twórcy pochwalili się też, że w pierwszym tygodniu w Apex Legends zagrało aż 25 mln graczy. To wynik pod każdym względem niesamowity.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię