Strona głównaKonsoleFallout 76 jako gratis przy zakupie dysku twardego do PS4

Fallout 76 jako gratis przy zakupie dysku twardego do PS4

Fallout 76 po raz kolejny stał się, a t r a k c y j n y m dodatkiem, jaki otrzymamy podczas robienia zakupów w niemieckich sklepach z elektroniką. Jakiś czas temu pisaliśmy o wypychaniu przez sprzedawców zalegających tonami egzemplarzy Fallout 76, na wszystkie możliwe sposoby. Gra była już darmowym dodatkiem zarówno podczas zakupu konsoli jak i używanych padów. Tym razem jest gratisem do dysku twardego do PS4.

Zastanawiające jest ile w niemieckim Media Markt musi zalegać jeszcze pudełek z Fallout 76, że sprzedawcy kombinują na wszystkie możliwe sposoby jak pozbyć się tytułu i uszczęśliwić nim Klientów. Tym razem zaopatrując się dysk twardy Segate o pojemności 2 TB do konsoli PlayStation 4, w ramach bonusu dostajemy również Fallout 76 PS4. Możemy odnieść wrażenie, że obecność gry powoduje obniżenie wartości zestawu, za który zapłacimy 79 euro. Dla porównania w innych sklepach za sam dysk bez gry przyjdzie nam zapłacić ok. 80-99 euro.

Zobacz: Fallout 76 dodają w gratisie już nawet do używanych padów

Nie mogę znaleźć w pamięci podobnie żenującej sytuacji dla dewelopera. Bethesda wydała Fallout 76 zaledwie 3 miesiące temu, a grę możemy kupić już za około 50-60 złotych. Biorąc pod uwagę jak traktowany jest tytuł coraz czarniej widzę przyszłość i realizację deklaracji Todda Howarda, że Fallout 76 będzie wspierany wiecznie. Miejmy jednak nadzieję, że wprowadzenie nowego trybu PvP oraz sukcesywne poprawianie licznych błędów spowoduje, że tytuł będzie w pełni grywalny. Chociaż biorąc pod uwagę, że Bethesda wprowadzając aktualizację potrafi przywrócić do gry stare błędy, to może nie być tak kolorowo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię