Strona głównaGryAktualnościApex Legends - nowe wydarzenie, przedmioty kosmetyczne i Evo Shield

Apex Legends – nowe wydarzenie, przedmioty kosmetyczne i Evo Shield

Solidna porcja nowości zbliża się w kierunku Apex Legends.

EA nie zwalnia tempa. Już 3 marca rozpocznie się kolejne wydarzenie z serii Collection Event, tym razem nazwane System Override. Całość potrwa aż do 17 stycznia, będzie działać na zasadzie poprzednich tego typu inicjatyw, a głównym bohaterem zostanie Heirloom Set do Octane’a.

Zobacz: Kings Canyon wraca na kilka dni do Apex Legends

Do gry trafi również nowy LTM (Limited-time Mode) nazwany Deja Loot. Pierwszy tydzień zostanie rozegrany na World’s Edge, a drugi na Kings Canyon. W Deja Loot bronie, apteczki i dodatki będą pojawiać się w dokładnie tych samych miejscach, za każdym razem. Gracze będą mogli więc planować, na czym zależy im najbardziej i jak szybko zdobyć swoje ulubione bronie. Gdyby tego było mało, przez cały dzień tak samo będzie również zamykało się kółko.

Oprócz Deja Loot gracze dostaną również całkowicie nowy przedmiot, Evo Shield. Jest to tarcza, która staje się silniejsza razem z zadawanymi przez właściciela obrażeniami. Podniesiony z podłogi, nowy Evo Shield będzie słabszy od zwykłego, szarego armoru, jednak odpowiedni damage może ulepszyć ją nawet ponad poziom fioletowej osłony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię