Strona głównaGryAktualnościBorderlands 3 – od marca na Steam wraz z nowym DLC

Borderlands 3 – od marca na Steam wraz z nowym DLC

Gearbox Software poinformowali, że już 13 marca Borderlands 3 trafi na Steam. Dwa tygodnie później zostanie wydane drugie fabularne DLC o podtytule Guns, Love and Tentacles.

Twórcy serii Borderlands – Gearbox Software zapowiedzieli, że trzecia cześć serii 13 marca w końcu trafi na Steam. Od wrześniowej premiery gra była dostępna wyłącznie za pośrednictwem Epic Games Store. Co ważne, gracze będą mogli grać razem pomiędzy platformami.

Zobacz: Destiny 2 – powrót Trials of Osiris oficjalnie potwierdzony

Drugi dodatek do Borderlands 3 pod tytułem Guns, Love and Tentacles trafi do gry już 26 marca na wszystkich platformach PC (Epic, Steam), Xbox One, PS4. Rozszerzenie zabierze nas na mroźną planetę Xylourgos, na której pełno jest zmutowanych potworów oraz mrocznych mocy okultystycznych. W dodatku spotkamy dawną znajomą z Borderlands 2, byłą Vault Hunterkę Gaige wraz z BFF Deathtrapem, która obecnie zajmuje się planowaniem wesel. Jeden z wątków fabularnych będzie dotyczył właśnie ślubu Sir Alistaira Hamerlocka i Wainwrighta Jakobsa. Do tego dojdzie wiele nowych skórek i elementów dekoracyjnych.

Zobacz: Path of Exile: Delirium wyśle graczy do lustrzanego wymiaru pełnego niebezpieczeństw i nagród

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię