Advertisement
Strona głównaGryAktualnościApex Legends - nowe wydarzenie przedstawi aż siedem nowych trybów gry

Apex Legends – nowe wydarzenie przedstawi aż siedem nowych trybów gry

Jest okazja, żeby odstawić się kilka bardzo widowiskowych skórek.

Z problemów pt. „W Apex Legends brakuje zawartości” Respawnowi udało się już ładnych kilka miesięcy temu. Jeżeli ktoś miałby jeszcze jednak jakieś wątpliwości, twórcy postanowili rozpocząć rok od prawdziwego hitu, dwutygodniowego wydarzenia Grand Soirée.

Zobacz: Apex Legends: gracze zgłaszają błąd, który więzi jedną z postaci

Siedem różnych trybów gry może z początku przyprawiać o zawrót głowy, ale ostatecznie zamysł jest bardzo prosty. Grand Soirée potrwa od 14 do 28 stycznia. LTM-y (Limited Time Mode) będą rotować co dwa dni. Każdy z nich będzie rządził się własnymi prawami i pojawi się razem z zadaniami do wykonania.

W każdym z trybów możecie zdobyć aż do 1000 punktów Arcade, które później wymieniacie na różnego rodzaju nagrody, od punktów doświadczenia, aż po skórki do broni oraz postaci. Motywem przewodnim pierwszego eventu w tym roku jest Art Deco, więc jak widać na załączonym materiale, większość skinów wygląda bardzo oryginalnie.

Wrażenie robią również same tryby, które przyzwyczajonym do klasycznego battle royale fanom mogą dostarczyć sporo rozrywki. Dwa dni przyjdzie Wam zagrać z kamerą z perspektywy trzeciej osoby, innym razem na podłodze będziecie znajdować tylko złote bronie, a w jeszcze kolejnym przypadku pojawi się możliwość odradzania na kolegach z drużyny.

Jedno jest pewne: szykują się dwa tygodnie pełne różnorodnych gier i ekskluzywnych nagród.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię