Advertisement
Strona głównaGryAktualnościModern Warfare - Infinity Ward potwierdza nadchodzący powrót turniejów Gunfight

Modern Warfare – Infinity Ward potwierdza nadchodzący powrót turniejów Gunfight

Miłośnicy zaciętej rywalizacji nie mają się, o co martwić.

Turnieje Gunfight były zdecydowanie jednym z lepszych pomysłów, jakie zobaczyliśmy w tym roku w Modern Warfare. Znany wszystkim schemat trybu 2v2 został połączony z klasyczną drabinką turniejową, tworząc przyjemną alternatywę do standardowych trybów 6v6, 10v10 czy Ground War.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare – gracze strzelają spod mapy

Z turniejami bardzo szybko polubili się również gracze. Losowe bronie dodawały meczom różnorodności, a rozgrywana na niewielkich mapach akcja zmuszała nieco bardziej do zastanowienia się i pełnego wykorzystania swojego jednego życia. Przyjemnym elementem był również fakt, że wygranie całej drabinki nagradzało dwójkę graczy kosmetycznymi dodatkami.

Kiedy turniej zniknęły ostatnio z gry, a w ich miejsce trafiła bardziej męcząca wersja zwykłego Gunfighta, gracze nie byli zadowoleni. Na szczęście okazuje się, że tak jak klasyczne 2v2 wróciło już do Modern Warfare, tak powrócą również uwielbiane przez społeczność turnieje.

W odpowiedzi na pytanie na Twitterze Infinity Ward odpowiedziało krótko, że tryb ma wrócić do gry razem z nowymi nagrodami. Pozbawiony również przy okazji kilku doskwierającym wcześniej graczom błędów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTwitter
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię