Chyba nikogo nie dziwi, że aktualny zestaw bohaterów Apex Legends nie jest ostateczny. Twórcy pracują nad nowymi herosami, którzy mają być dodawani w kolejnych aktualizacjach. Okazuje się, że już teraz możemy się sporo o nich dowiedzieć, grzebiąc w plikach gry.

Od początku twórcy Apex Legends zapowiadali, że z czasem do gry będą dodawane kolejne elementy. Oprócz broni czy wyposażenia produkcja będzie wzbogacana o nowych bohaterów, w tym przypadku określanych mianem Legend. Niektórzy zaczęli przeczesywać pliki gry i natrafili na nazwy herosów. Są to: Crypto, Husaria, Jericho, Nomad, Octane, Prophet, Rampart, Rosie, Skunner oraz Wattson.

Zobacz: Apex Legends banuje na potęgę. Z grą pożegnało się już sporo osób

Co więcej, dwóch z nich ma już określone umiejętności specjalne. Wattson ma wykorzystywać coś, co nazywa się pułapką Tesli (Tesla Trap). Taka nazwa nie pojawiała się wcześniej w grach z uniwersum Titanfall, ale możemy się domyślać, że chodzi o… pułapkę elektryczną. Z kolei umiejętność specjalna Octane’a to Stim, która znana jest z Titanfalla. W grach z wielkimi mechami przyspieszała ona ruchy bohatera, skracała czas przeładowywania broni, a także przyspieszała regenerację zdrowia. W tym przypadku prawdopodobnie chodzi o coś podobnego.

Zobacz: Apex Legends: Streamer przyłapany na używaniu Aimbota

Pamiętajcie jednak, że to tylko plotki. Co prawda oparte na informacjach wyciągniętych z plików gry, ale nic nie jest pewne. Tym bardziej, że takie grzebanie wcale nie jest łatwe i obarczone jest dużym marginesem błędu. Ale kto wie, być może Respawn Entertainment szykują nie tylko aż tylu nowych bohaterów, ale też tryby Duo i Solo, o których mówi się od premiery. Czas pokaże.

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię