Strona głównaGryAktualnościTo będą nowi bohaterowie Apex Legends? Znamy ich umiejętności

To będą nowi bohaterowie Apex Legends? Znamy ich umiejętności

Chyba nikogo nie dziwi, że aktualny zestaw bohaterów Apex Legends nie jest ostateczny. Twórcy pracują nad nowymi herosami, którzy mają być dodawani w kolejnych aktualizacjach. Okazuje się, że już teraz możemy się sporo o nich dowiedzieć, grzebiąc w plikach gry.

Od początku twórcy Apex Legends zapowiadali, że z czasem do gry będą dodawane kolejne elementy. Oprócz broni czy wyposażenia produkcja będzie wzbogacana o nowych bohaterów, w tym przypadku określanych mianem Legend. Niektórzy zaczęli przeczesywać pliki gry i natrafili na nazwy herosów. Są to: Crypto, Husaria, Jericho, Nomad, Octane, Prophet, Rampart, Rosie, Skunner oraz Wattson.

Zobacz: Apex Legends banuje na potęgę. Z grą pożegnało się już sporo osób

Co więcej, dwóch z nich ma już określone umiejętności specjalne. Wattson ma wykorzystywać coś, co nazywa się pułapką Tesli (Tesla Trap). Taka nazwa nie pojawiała się wcześniej w grach z uniwersum Titanfall, ale możemy się domyślać, że chodzi o… pułapkę elektryczną. Z kolei umiejętność specjalna Octane’a to Stim, która znana jest z Titanfalla. W grach z wielkimi mechami przyspieszała ona ruchy bohatera, skracała czas przeładowywania broni, a także przyspieszała regenerację zdrowia. W tym przypadku prawdopodobnie chodzi o coś podobnego.

Zobacz: Apex Legends: Streamer przyłapany na używaniu Aimbota

Pamiętajcie jednak, że to tylko plotki. Co prawda oparte na informacjach wyciągniętych z plików gry, ale nic nie jest pewne. Tym bardziej, że takie grzebanie wcale nie jest łatwe i obarczone jest dużym marginesem błędu. Ale kto wie, być może Respawn Entertainment szykują nie tylko aż tylu nowych bohaterów, ale też tryby Duo i Solo, o których mówi się od premiery. Czas pokaże.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię