Strona głównaGryAktualnościApex Legends - oficjalny zwiastun Szalonej Maggie, nowej postaci

Apex Legends – oficjalny zwiastun Szalonej Maggie, nowej postaci

Sezon 12 w Apex Legends zbliża się wielkimi krokami. Przyszedł więc czas na prezentację nowej postaci. Przed Wami Szalona Maggie.

Opublikowany wczoraj zwiastun Szalonej Maggie, nowej postaci w Apex Legends, ma już ponad dwa miliony wyświetleń. Doskonale świadczy to o tym, że gracze czekają na 12 sezon i są bardzo podekscytowani planowanymi przez Respawn zmianami.

Zobacz: Destiny 2: The Witch Queen zebrało ponad milion preorderów

Samą Maggie doskonale definiuje jej pasywna umiejętność. Nowa bohaterka zyskuje zwiększoną prędkość poruszania się, kiedy trzyma shotgun. Dostaniemy postać agresywną, dynamiczną i wymagającą pewności siebie oraz skilla. Jest to wspólny mianownik dla kilku ostatnich postaci Apexa.

Szaloną Maggie wyposażono w umiejętności doskonale odpowiadające jej charakterowi. Może ona używać taktycznego wiertła podpalającego przeciwników oraz potężnej kuli, która przyspiesza sojuszników, a rywali wysadza w powietrze. Przed nami silna i wybuchowa postać.

Sezon 12 Apex Legends zadebiutuje 8 lutego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię