Strona głównaGryAktualnościDestiny 2: The Witch Queen zebrało ponad milion preorderów

Destiny 2: The Witch Queen zebrało ponad milion preorderów

Bardzo imponujące osiągnięcie Destiny 2. Nowa ekspansja do popularnej gry Bungie sprzedała w formie preorderów ponad milion sztuk.

Bungie ma za sobą bardzo udany tydzień, a przed sobą nawet kilka jeszcze ważniejszych. Niedawno dowiedzieliśmy się, że twórcy Destiny 2 i Halo trafili w ręce Sony i są teraz częścią PlayStation Studios. Przed Bungie z kolei Witch Queen, najnowsza i przełomowa dla D2 ekspansja.

Zobacz: Halo Infinite dostanie tryb multiplayer dla nowicjuszy

O tym jak bardzo przełomowy będzie to dodatek, świadczy fakt, że stał on się właśnie najczęściej preorderowanym DLC do Destiny 2. Łącznie złożono już ponad milion preorderów, a do premiery zostały jeszcze niecałe trzy tygodnie.

Witch Queen będzie doskonałym zwiastunem tego, czego możemy spodziewać się po grze w tym roku. Bungie jest aktualnie w trakcie dobrej passy i po kilku kryzysach udało im się przywrócić uśmiechy na ustach swoich fanów. Sezony dostarczają frajdy, gameplay dalej gwarantuje mnóstwo satysfakcji, a Witch Queen ma szansę przypieczętować udany rok w wykonaniu D2 i zacząć kolejny, jeszcze lepszy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię