Strona głównaGryAktualnościApex Legends: Za tydzień rusza nowe wydarzenie z okazji Halloween

Apex Legends: Za tydzień rusza nowe wydarzenie z okazji Halloween

Dostaniemy nowy tryb gry oraz kosmetyczne dodatki. 

Powoli nadchodzi długo wyczekiwany przez wielu okres w roku. Każda gra multiplayer zamienia się w chodzący dom strachów, rozpoczynają się czasowe wydarzenia, a kontrolowane przez nas postaci dorabiają się dyni na głowie. Swój pomysł na Halloween przedstawiło niedawno EA.

Zobacz: Apex Legends – gracze blokują przeciwników w toalecie i zagazowują

Najciekawszym dodatkiem jest zdecydowanie nowy tryb, Shadowfall. 35 graczy solo zostanie wrzuconych w nocną wersję Kings Canyon. W tym przypadku śmierć nie oznacza jednak końca gry. Zamieniamy się w nieumarłego, który nie może używać broni, ale szybciej porusza się po mapie i jest wyposażony w potężny atak melee.

Razem z wydarzeniem pojawią się również ekskluzywne przedmioty kosmetyczne, dostępne ze specjalnych skrzynek, możliwe do kupienia bezpośrednio ze sklepu lub stworzenia za pomocą Crafting Materials.

EA najwyraźniej zaczyna uczyć się na swoich błędach, bowiem zmienia się również sposób, w jaki zdobędziemy nowy Heirloom. Po odblokowaniu wszystkich 24 przedmiotów z kolekcji Fight or Fright Heirloom do Lifeline zdobędziemy za darmo. Gdyby komuś nie udało się zrobić tego do końca wydarzenia, będzie można znaleźć go w normalnych skrzynkach.

Halloweenowy event w Apex Legends potrwa od 15 października do 5 listopada.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię