Strona głównaGryAktualnościApex Legends zarobiło już 2 miliardy dolarów

Apex Legends zarobiło już 2 miliardy dolarów

Wygląda na to, że Apex Legends to dla EA prawdziwa kura znosząca złote jajka. Firma na popularnej strzelance zarobiła już łącznie ponad 2 miliardy dolarów.

Zgodnie z kwartalnym raportem EA na temat zarobków, darmowy Battle Royale stworzony przez Respawn Entertainment – Apex Legends zarobił ponad 2 miliardy dolarów od momentu premiery w 2019 roku. EA i Respawn chcąc napędzać dalej tą maszynkę do robienia pieniędzy wprowadziły cykliczne aktualizacje.

Zobacz: Gotham Knights dostanie wyczekiwany 4-osobowy coop?

Trzymiesięczny cykl zapewnia świeżość rozgrywki oraz rozwój fabuły. Gracze chcąc być na bieżąco z wydarzeniami są wierni tytułowi przy okazji wykładając sporo grosza na elementy kosmetyczne. Zbliżająca się premiera mobilnej wersji Apex Legends z pewnością przyciągnie jeszcze sporą grupę zainteresowanych. Wstępnie zarejestrowanych jest 10 milionów graczy mobilnych. Premiera zaplanowana jest na 17 maja.

Apex Legends to pochodna dwóch poprzednich gier Respawn – Titanfall 1 oraz 2. Deweloper nie planował trzeciej części serii, za to stworzył darmową strzelankę w tym uniwersum, która zadomowiła się zarówno na PC jak i konsolach. Deweloper ma 10 letni plan wydawniczy, zatem gracze mogą być spokojni o aktualizacje. Nam pozostaje życzyć kolejnych sukcesów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię