Strona głównaGryAktualnościGotham Knights dostanie wyczekiwany 4-osobowy coop?

Gotham Knights dostanie wyczekiwany 4-osobowy coop?

Być może fani czekający na Gotham Knights, wyprosili istotną zmianę, dotyczącą liczby graczy, którzy mogą bawić się w trybie kooperacji.

Wielu graczy będzie chciało poznać Gotham Knights jako doświadczenie w pełni singleplayerowe, ale na pewno znajdzie się liczne grono osób, którzy sprawdzą grę w coopie. Kiedy tytuł ten został zapowiedziany po raz pierwszy, WB Games Montreal zapowiedziało, że gra będzie miała wsparcie jedynie dla 2-osobowej kooperacji. Jednak bohaterów w Gotham Knights jest czworo, więc decyzja ta spotkała się z krytyką i pewnego rodzaju zamieszaniem.

Gotham Knights

Wygląda jednak na to, że dodatkowy rok, który poświęcono na rozwój, sprawił, że w grze pojawiło się nieco nowości. Strona gry w sklepie PlayStation mówi, że w grze znajdziemy coop dla 4 graczy. Oczywiście nadal należy to traktować jako informację niepotwierdzoną. Albo mamy do czynienia z kompletnie nowym trybem gry, dla 4 graczy właśnie, a nie spodziewaną kampanią, którą będzie można przejść z trójką znajomych.

Zobacz: Marvel’s Avengers – na PS5 będzie trudniej wbić kolejne poziomy

Gra swoją premierę powinna mieć jeszcze w tym roku – 25 października – a nowe informacje na jej temat powinny się pojawić między innymi w ramach Summer Game Fest, zaplanowanego na za miesiąc.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię