Strona głównaGryAktualnościApex Legends znikający interfejs podczas gry

Apex Legends znikający interfejs podczas gry

Gracze Apex Legends skarżą się na problemy z grą po ostatniej aktualizacji. Podczas gry znika interfejs przez co nie są widoczne informacje o stanie zdrowia i amunicji.

W większości gier FPS interfejs jest niezbędny do prowadzenia rozgrywki. Przedstawiane na nim informacje o stanie amunicji, zdrowia są niezbędne podczas gry. Teraz w Apex Legends pojawił się błąd, który powoduje, że UI znika i pojawia się w różnych momentach rozgrywki.

Zobacz: Trwa promocja na największe hity PlayStation

Gracz Zerk_Daniels udostępnił w serwisie Reddit materiał przedstawiający jak to wygląda podczas gry. Jednak jak sam przyznaje to nie jedyny problem.

To czego nie widać w firmie, to to, że nie możesz pingować, ponieważ nie wiesz gdzie. Twoje zdrowie się nie pokazuje, nie możesz zobaczyć czatu. Podobnie ekwipunek jest niewidoczny, to uniemożliwia uzyskanie jakichkolwiek przydatnych informacji w grze.

No UI Bug makes the game unplayable from apexlegends

Zobacz: Polskie ceny i specyfikacja – Nvidia GeForce RTX 3000

Błąd pojawił się po premierze 6 sezonu i częściej występuje w Kings Canyon. Brak UI pozwala nadal zmieniać bronie, rzucać granatami i używać umiejętności, jednak komunikacja na czasie jest zablokowana. Dopóki Respawn Entertainment nie zajmie się tym gracze będą się męczyć podczas gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię