Strona głównaGryAktualnościKolejna gra twórców No Man’s Sky będzie ogromna i ambitna

Kolejna gra twórców No Man’s Sky będzie ogromna i ambitna

Hello Games, studio odpowiedzialne na No Man’s Sky zabrało się za nowy projekt. Zgodnie z obietnicami szefa studia kolejna produkcja ma być ogromna oraz bardzo ambitna.

No Man’s Sky przeszło bardzo długą i wyboistą drogę zanim stało się tym co zapowiadali twórcy przed premierą. Teraz wydaje się, że deweloperzy nabrali doświadczenia i wiedzą już jak tworzyć naprawdę duże gry. Nowa gra ma być nie mniej ambitna.

Szef studia Hello Games, Sean Murray podczas wywiadu z serwisem Pollygon potwierdził, że pracuje nad nową grą. Nie podał żadnych szczegółów produkcji, powiedział tylko:

To ogromna, ambitna gra jak No Man’s Sky.

Biorąc pod uwagę oraz doświadczenie dewelopera nowej produkcji nie powinniśmy spodziewać się zbyt szybo. Poprzednia produkcja po premierze była krytykowana za brak treści, a także niespełnienie obietnic danych przed premierą. To tłumaczy dlaczego, szczegóły dotyczące nowej gry są i z pewnością jeszcze długo będą trzymane w tajemnicy. Nie mniej będziemy trzymać rękę na pulsie i raportować gdy tylko pojawi się coś nowego w temacie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePollygon
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię