Strona głównaWiadomościArk: Survival Evolved jest już dostępne w pełnej wersji

Ark: Survival Evolved jest już dostępne w pełnej wersji

Najnowsza gra dewelopera Wilcard wreszcie wychodzi z cienia early access. Na Steam można ją dorwać w kompletnym stanie z nowymi dodatkami, ale po dwukrotnie wyższej cenie.

Minłęły ponad dwa lata od kiedy w katalogu Steam pojawiła się gra Ark: Survival Evolved. Wtenczas we wczesnej fazie dostępu gracze mogli za cenę 30 euro przenieść się do alternatywnej wizji świata, w którym technologia rozwijała się wraz z dinozaurami. Kłopotliwe zagrywanie się w nieukończoną wersję gry dobiegło jednak końca. Ambitny projekt gry multiplayer z otwartym światem został w 100% zrealizowany i przetestowany na użytkownikach.

Aktualna wersja Ark: Survival Evolved jest wzbogacona o nowe, interesujące treści. Najnowszy update zawiera między innymi orkiestralny soundtrack, dodatkową fabułę, zwierzątka (wydry i feniksy) oraz pakiet DLC Ragnarok, za który odpowiada społeczność graczy. Udało im się o własnych siłach i możliwościach zbudować odrębną wyspę.

Drzazgą w oku jest obowiązująca nowa cena gry. Aby móc przejechać się na pradawnych bestiach, należy dokonać dwukrotnie wyższej opłaty. Twórcy żądają teraz od nas 60 euro bez jednego eurocenta. Kto będzie chciał zaserwować sobie pełny pakiet, wyda jeszcze więcej pieniędzy, bowiem w katalogu Steam jest jeszcze season pass za kwotę 26,79 euro (cena promocyjna).    

 

 

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię