Strona głównaEsportAGO Gaming niepokonane w ESL Mistrzostwach Polski. Kinguin w barażach

AGO Gaming niepokonane w ESL Mistrzostwach Polski. Kinguin w barażach

Wczoraj zakończyły się rozgrywki grupowe ESL Mistrzostw Polski. W meczu na szczycie spotkały się drużyny AGO Gaming oraz Kinguin. Pierwsi walczyli o miano niepokonanych w turnieju, a drudzy o bezpośredni awans do półfinałów.

Mecz pomiędzy AGO Gaming i Kinguin okazał się zaskakująco jednostronny. Furlan i spółka dość szybko poradzili sobie z rywalami, pokonując ich kolejno 16:3 na mapie Inferno oraz 16:7 na Mirage. Dzięki temu drużyna nadal może się chwalić tym, że nikt nie był w stanie ich pokonać w trakcie ESL Mistrzostw Polski. To oczywiście zapewniło zawodnikom AGO Gaming bezpośredni awans do półfinałów.

Z kolei dwie przegrane z AGO Gaming zrzuciły Kinguin na 3. lokatę w fazie grupowej. Drugie miejsce zajęli zawodnicy PRIDE i to oni awansowali do półfinałów. Dla Pingwinów oznacza to konieczność wzięcia udziału w ćwierćfinałach, w których zmierzą się z ex-gamENERGY, czyli drużyną z 6. miejsca w fazie grupowej. W drugim ćwierćfinale staną naprzeciw siebie drużyny Izako Boars oraz ex-Pompa Team Black. Na ten moment nie wiadomo, kto zagra w Dzikach w miejsce Repo. W ostatnich meczach grupowych zastąpił go Piotr ‘izak’ Skowyrski, ale nie pokazał się ze zbyt dobrej strony. Zresztą przeciwnikiem Izako Boars byli właśnie zawodnicy ex-Pompa Team Black, więc to ich należy uznać za faworytów.

Mecze ćwierćfinałowe 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski zostaną rozegrane 4 września. Półfinały i finał zostaną już rozegrane LAN-owo w Łodzi w dniach 16-17 września.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię